حرکت کردن درمان التهاب رژیم غذایی رژیم غذایی

حرکت کردن: درمان التهاب رژیم غذایی رژیم غذایی سرطان کبد مطالعه بیماری پیشگیری سرطانزا تغذیه صفراوی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شرح طرح ساماندهی تجمعات

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: طرح اصل ۲۷ قانون اساسی یا همان طرح ساماندهی تجمعات به وسیله تعدادی از نمایندگان در کمیسیون مطرح شده است و کلیات آن

شرح طرح ساماندهی تجمعات

شرح طرح ساماندهی تجمعات

عبارات مهم : قانونی

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: طرح اصل ۲۷ قانون اساسی یا همان طرح ساماندهی تجمعات به وسیله تعدادی از نمایندگان در کمیسیون مطرح شده است و کلیات آن نیز رای آورده هست. بر اساس این طرح، برگزاری تجمعات در برابر مجلس نیاز به مجوز قانونی ندارد.

اصغر سلیمی در گفت وگو با ایسنا ضمن تشریح شرح طرح ساماندهی تجمعات با بیان این که بر اساس این طرح، تنها مکان جهت برگزاری تجمعات برابر مجلس است و برگزاری این تجمعات نیاز به گرفتن مجوز قانونی ندارد گفت: این طرح به وسیله آقای ابوترابی و تعدادی از نمایندگان در کمیسیون مطرح شد و مورد بحث قرار گرفت. کلیات این طرح در جلسه کمیسیون رای آورد و جهت بررسی زیاد به کمیته ای در کمیسیون فرستاده شد تا طرحی کامل به صحن مجلس ارائه شود. وزارت کشور و دولت نیز به منظور ساماندهی تجمعات در کلان شهرها اقداماتی انجام دادند تا مردم بتوانند در مکان های مشخص حضور یابند و اعتراضات خود را مطرح کنند.

وی در ادامه گفت: بر اساس این طرح در تجمعات زیر ۳۰ نفر نماینده مجلس، در تجمعات کمتر از ۷۰۰ نفر رییس مجمع نمایندگان استان، در تجمعات کمتر از ۲۰۰۰ نفر نواب رییس مجلس و در تجمعات بالای ۲۰۰۰ نفر رییس مجلس باید در جمع معترضان حضور یابند و پاسخگو باشند و البته این یکی از ایراداتی است که اعضای کمیسیون به این طرح وارد دانستند آیا که امروز زیاد پرسشها کشور مربوط به امور اجرایی است و صرفا نمایندگان نباید در این زمینه پاسخگو باشند و از آنجا که اغلب پرسشها به سیستم اجرایی بر می گردد مسئولینی که منتخب دولت هستند باید در تجمعات حضور یابند و پاسخگو باشند.

شرح طرح ساماندهی تجمعات

نماینده مردم سمیرم در مجلس ادامه داد: بر اساس این طرح، تنها مکان جهت برگزاری تجمعات برابر مجلس است و برگزاری این تجمعات نیاز به گرفتن مجوز قانونی ندارد. از سوی دیگر صحبت ها و اعتراض هایی که تجمع کنندگان مطرح می کنند باید جمع بندی شده است و در خبرگزاری های معتبر منتشر شود تا به گوش مسئولان برسد.

وی افزود: در این طرح گفته شده است برگزاری تجمعات احتیاجی به گرفتن مجوز قانونی ندارد ولی با توجه به پرسشها امنیتی و امکان سوء استفاده بعضی از افراد از این موقعیت، تعدادی از نمایندگان نظرشان بر این بود که قطعا در جریان بودن نیروهای اطلاعاتی و امنیتی از برگزاری تجمع حائز اهمیت است تا بتوانند امنیت را برقرار کنند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: طرح اصل ۲۷ قانون اساسی یا همان طرح ساماندهی تجمعات به وسیله تعدادی از نمایندگان در کمیسیون مطرح شده است و کلیات آن

واژه های کلیدی: قانونی | برگزاری | کمیسیون | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz